• 100 stks SC UPC Glasvezel Quick Connector FTTH Single mode/Multi mode Glasvezel Fast Connector SC quick montage Connector
  • 100 stks SC UPC Glasvezel Quick Connector FTTH Single mode/Multi mode Glasvezel Fast Connector SC quick montage Connector
  • 100 stks SC UPC Glasvezel Quick Connector FTTH Single mode/Multi mode Glasvezel Fast Connector SC quick montage Connector
  • 100 stks SC UPC Glasvezel Quick Connector FTTH Single mode/Multi mode Glasvezel Fast Connector SC quick montage Connector
  • 100 stks SC UPC Glasvezel Quick Connector FTTH Single mode/Multi mode Glasvezel Fast Connector SC quick montage Connector
  • 100 stks SC UPC Glasvezel Quick Connector FTTH Single mode/Multi mode Glasvezel Fast Connector SC quick montage Connector

100 stks SC UPC Glasvezel Quick Connector FTTH Single mode/Multi mode Glasvezel Fast Connector SC quick montage Connector

Op voorraad
SKU o113
  • €49.70


Met deze High-Performance SC Single mode Connector je een snelle en eenvoudige veld-beëindiging oplossing voor glasvezel systemen. Deze SC connector biedt lage insertion loss voor de best mogelijke prestaties. Het biedt de perfecte oplossing die u toelaat om uw vezel systeem.
Kenmerken:
SC/UPC-P fiber quick connector, het kan snel in de connector is geschikt voor de 0.9mm Strakke Buffer Fiber, 2.0mm, 3.0mm Drop Kabel.
Economische en milieubescherming, herbruikbare.
Niet nodig dagelijks onderhoud, in het water, de vervuiling in het stof, gebruikers kan schoon de tafel van de connector, de connector kan worden herhaald gebruik, kostenbesparingen.
Belangrijkste Materiaal: Plastic;
Kleur: Blauw, Zwart
Hoe te Gebruiken:
Klanten die dit kochten item ook gekocht
Toepassing:
Fiber om De Punt (FTTX)
Fiber to The Home (FTTH)
Passieve Optische Netwerken (PON)
Gigabit Passieve Optische Netwerken (GPON)
Lokale Netwerken (LAN)
Kabel Televisie (CATV)
Test Apparatuur
Pakket:
Maat: 55x10x9.5mm/pc
Netto Gewicht: 68 g/stk x 100
100 st x Optische Vezel Connector

  • Compatibel: Intel,Huawei,Overgang Netwerken,Alcatel-lucent,Planeet,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Brocade,Cisco,aruba,Gieterij,Mikrotik,HP,Ubiquiti,Enterasys,Zyxel,Trendnet,Netgear,IBM,F5 Netwerken,H3C,Avago,Aangepaste Merken,Arista,Mellanox,Avaya,Dell Force10,Dell,Hirschmann,Open Schakelaar,Finisar,Ciena,Jeneverbes,SMC,Linksys,Allied,D-Link
  • Merknaam: Fanakm
  • Connector Type: SC/UPC
  • Modelnummer: SC/UPC-P
  • Mode: Single mode/Multi mode
  • Insertion Loss (IL): 0.3dB

  • Soort Unit: inpakken
  • Gewicht Pakket: 0.8kg (1.76lb.)
  • Afmeting Pakket: 20cm x 18cm x 4cm (7.87in x 7.09in x 1.57in)

Gerelateerde producten

Online Kunstgalerie Vincent Van Gogh Handgemaakte olieverfschilderijen Schedel Hoge kwaliteit

100% Handgeschilderde + 100% Tevredenheid + Hoge Kwaliteit + geld Quranteed OVER ONS: Marine Tuin Gallery, gevestigd in Xiamen city, China. We zijn gespecialiseerd in creativing handgeschilderde olieverfschilderijen sinds 2008. We hebben geassembleerd honderden uitstekende kunstenaars, die meer dan 10 jaar schilderen ervaringen, facous op abstracte olieverf, portret schilderijen, dier schilderijen,

  • €80.14
  • €101.45

Auto Stoelhoezen auto-styling Auto Zitkussens Auto pad, auto zitkussens voor Buick EXCELLE XT GL 1.8 GS 1.6 GL

Let: geven uw model op uw bestelling, en als niet, wij gestuurd u standaard versie (achterbank cover grootte van ongeveer 133-135 cm) versie Een: 1 set Omvat: 2 voorstoel cover + 1 achterbank cover versie B: 1 set omvat: 2 voorstoelen + 1 achterbank cover + 2 taille ondersteuning + 2 hoofd rest + 1 stuurwiel cover

  • €211.23
  • €234.69

Sexy Corset Vrouwen Lace Tube Top Tank Borst Gewikkeld Pad Hemdje Beha

100% Nieuw en Hoge Kwaliteit! Materialen: Kant Kleur: Zwart/Wit Maat: Breedte: 28 cm-35 cm. Hoogte: 50 cm 1 inch = 2.54 cm Staat: Brand New Item Inbegrepen: 1 x Sexy Tube Top Tank Beha Verzending: Wanneer u een bestelling plaatst, kies een verzendmethode en voor de bestelling inclusief de verzendkosten. algemeen, zullen wij de artikelen zo snel mogelijk zodra uw

  • €2.32
  • €2.61

Unisex Terug Schouder Lumbale Wervelkolom Ondersteuning Riem Verstelbare Terug Houding Corrector Brace Houdingscorrectie Riem Mannen Vrouwen Korsetten

Als je niet zeker over uw maat aarzel niet om contact met ons 1. Als u satisfited met onze producten en diensten, pls uw positieve feedback en 5 sterren , en 5 sterren voor de gedetailleerde rating van uw bestelling . zodra u tonen ons de screenshot van zowel 5 sterren, wij u de KORTING voor uw volgende bestelling . 2. Als u niet tevreden onze producten, pls contact ons voordat

  • €11.20
  • €18.68

Beibehang 3D Pure kleur pvc behang voor muur papierrol moderne minimalistische zijde behang voor woonkamer slaapkamer TV achtergrond

materiaal: PVC Metric maat: 10 m * 0.53 m = 5.3 vierkante meter keizerlijke size: 32.8ft * 1.738ft = 57.05 vierkante voeten behang lijm is niet inbegrepen, maar kan worden gekocht van uw lokale hardware winkel. LET: Colour Tones kan variëren, wegens verschillende verlichting in de kamer. ↓↓↓A061 ↓↓↓A0 67 ↓↓↓A066 ↓↓↓A062 ↓↓↓A063 ↓↓↓A064 ↓↓↓A065 herinnering:

  • €27.47
  • €43.61

10 stks/partij Nieuwe Wobbler Jigging Vissen Lokken Zachte Worm Garnalen 2g 6.5 cm siliconen aas Vis Oceaan Rots vissen visgerei 7

Nieuwe Wobbler Jigging Vissen Lokken Zachte Worm Garnalen 2g 6.5 cm siliconen aas Vis Oceaan Rock visgerei 10 stks/partij Aantal: 10 stks/partij Lengte: 65mm Gewicht: 4g Kleur: Als foto

  • €1.03
  • €1.25

2 paar Universal Auto Auto Brem Stijl Disc Remklauw Covers Voor En Achter RD maat S + M (19 cm + 24 cm)

OPMERKING: ALLE Braker Remklauw Cover met logo, dont hebben Blank product. gemaakt van hittebestendig ABS (industriële synthetische kunststof) en niet impact de rem prestaties, zal een goede decoratie en beschermer voor de remsystemen! helpen verminderen remstof opbouw op remklauw, veiliger gebruik: gewoon om een hittebestendig AB lijm te repareren op de remklauwen en dan is het gedaan.

  • €9.43
  • €9.93

Dragonfly Muur Foto Kunst Print Poster Home Decor, Dragonfly Art Canvas Schilderij Moderne Wanddecoratie

Betaalbare muur art en muur decor, perfect te versieren uw huis of kantoor of winkel Note 1. elke print is gecontroleerd voor verzending. Het frame zijn NIET Inbegrepen in deze aankoop, alleen de print is inbegrepen. 2. Color display kan iets verschillen per monitor Of mobiele instelling. 3. sommige prints zal hebben 1-2 cm wit grens voor framing ============================================================================= Grootte

  • €2.55
  • €3.19

3D View Beroemde Cartoon Movie Spiderman Muur Gat Stickers Voor Kinderkamer Decoratie Gebroken Muur PVC Super Heroes Muurschilderingen decals

Verzending T Erms 1. zorg ervoor dat u schreef volledige naam/complete adres/juiste postcode en telefoonnummer. Als je moet veranderen verzending informatie, pls vertel ons zo snel mogelijk. 2. China post air mail: normaal duurt 15-120 werkdagen wereldwijd. Epacket: 10-30 dagen. Express: 5-10 dagen. (ems 10-20 dagen) 3. koper heeft verantwoordelijkheid douane belasting te

  • €3.12
  • €4.00

FirstFiber FF-1400 Pijplijn en Kabel Locator, met inductieve klem en stethoscoop

Wisewiseesdsdsdcd wise (@) firstfiber.cn FF 1400 Pijplijn en Kabel Locator bestaat uit een Zender, een Ontvanger en Accessoires, gebruikt in de ondergrondse pijpleiding & kabel route nauwkeurige lokaliseren, de ingraafdiepte meten, lange afstand tracing, en isolatie schuld punt detecteren. We aangenomen multicoil elektromagnetisme technologie in CL1400 Pijplijn en Kabel Locator, verbeterde de

  • €3 007.86

1550nm EDFA Erbium Gedoteerde Vezel Versterker 22dB

1550nm EDFA Erbium Gedoteerde Vezel Versterker 22dB 1. Product Beschrijving XW-EA 1550NM serie 1550nm glasvezel versterker is de belangrijke optische relais transmissie apparatuur in 1550nm glasvezel communicatie systeem. voornamelijk gebruikt voor de lange afstand glasvezel transmissie van TV beeld signaal, digitale televisie signaal, telefoon voice signaal en data (of gecomprimeerde data)

  • €578.44