• LODFIBER 100 M LC-LC Outdoor Armored Singlemode 4 Strengen Glasvezelkabel Patch Cord 9/125
  • LODFIBER 100 M LC-LC Outdoor Armored Singlemode 4 Strengen Glasvezelkabel Patch Cord 9/125
  • LODFIBER 100 M LC-LC Outdoor Armored Singlemode 4 Strengen Glasvezelkabel Patch Cord 9/125

LODFIBER 100 M LC-LC Outdoor Armored Singlemode 4 Strengen Glasvezelkabel Patch Cord 9/125

Op voorraad
SKU o334
  • €133.49


100 M LC-LC Outdoor Armored Singlemode 4 Strengen Glasvezelkabel Patch Cord 9/125
100 M LC-LC Outdoor Armored Singlemode SM 4 Strengen Glasvezelkabel Patch Cord
bevatten: 1 stuk
Connector Type: LC/UPC-LC/UPC
afstand: 100 Meters
strengen: 4 cores (4 Strengen)
Core Gevelbekleding Diameter: Singlemode 9/125
Jacketing: Outdoor Gepantserde (ook geschikt voor Indoor), Zwart Jacketing.
Connectors: Mannelijk naar

  • Merknaam: LODFIBER
  • Modelnummer: 100M Singlemode 4 Strands

  • Soort Unit: stuk
  • Gewicht Pakket: 2.0kg (4.41lb.)
  • Afmeting Pakket: 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)

Gerelateerde producten

4 stks/set Vrouwen Punk Goud Kleur Crytal Blue Eye Pijl Stud Oorbel Set Sieraden

100% nieuw en hoge kwaliteit. Materiaal: Legering Kleur: Goud Gewicht: 4g Pakket omvat: 4 stks/set Oorbellen

  • €0.53
  • €0.59

Hot Nieuwe 5 STKS Mini Ronde Zwart 3 Pin SPDT ON-OFF Tuimelschakelaar Snap-in NIEUWE H02

100% nieuw en hoge kwaliteit Rating: 6A 250 V; 10A 125 V montagegat diameter: 20-22mm polen: SPDT (Enkelpolige Dubbele Worp) Terminal: 3-Pin (NC-COM-NO) Contact: 35mΩ max. isolatie: ≥100MΩ bij 500VDC diëlektrische Sterkte: 1500VAC voor 1 minuut Bedrijfstemperatuur:-25 c -+ 85 c elektrische Levensduur: 10000 Cycli Size (H * W): 2.7x2.2 cm/1.06

  • €0.92
  • €1.04

XIMO T0321-0324 T0331-T0336 Chip Resetter

T0321 T0331 Chip Resetter voor Stylus Photo 950,960; Stylus C70 , C70 + , C80, C80N, C80WN etc. wat inbegrepen in deze lijst u kon ontvangen 1 ST van chip resetter met instructie en retail kleur boxs. geschikt voor de volgende printer modellen: Stylus C70 , C70 + , C80, C80N, C80WN, C82, C82N, C82WN, CX5100, CX5200,, CX5300, CX5400 Stylus Photo 950,960 etc. hier

  • €10.15
  • €11.94

Fate grand order Sabel cosplay kostuum Halloween anime Kimono jurk doek gratis verzending

Beste klanten, Door deze winkel zal verlopen, we krijgt om een nieuwe winkel en om onze producten er. Zullen we geleidelijk verwijder de product. Als je van de producten, kunt u contact met ons zelfs als het uit de plank. Als voorraad beschikbaar is, zullen we nog steeds verzenden het naar u. Als het is aangepast, u kunt het bestellen op onze nieuwe winkel en wij geven u een korting.

  • €91.55

Organza borduurwerk patroon Bloemen ballon gordijn tule blinds, gordijnen keuken slaapkamer woonkamer raam decoratieve

Prijs is 1 stuk gordijn prijs, omvat niet gordijn staaf, spoor, opknoping ring Vanwege de zomen, staat U 1-3 cm fout, proberen we ons best Gordijnen zijn maatwerk goederen, meestal 2-5 dagen van productie cyclus Hoe Kiezen 1. Verwerking Note : Gemakkelijk aangebracht type Is alleen geschikt voor Glad en schoon Oppervlakken Gebruik 2. Selected

  • €5.02
  • €10.25

4 PCS 1:10 RC Drift Auto Velgen Fit RC 1:10 On-Road Drift Racing Auto

Modname = ckeditor Kenmerken: 100% nieuw en hoge kwaliteit. Gemaakt van hoge kwaliteit kunststof. Eenvoudig te installeren en duurzaam in gebruik. Licht gewicht en draagbaar te voeren. Pak voor 1/10 RC on-road auto Beschrijving: Materiaal: Plastic Kleur: Zwart Gewicht: 40g Pak voor Traxxas Tamiya HPI Kyosho RC Model Auto Wiel Diameter: 52mm Wiel

  • €4.44

Dynamo Voltage Regulaor Voor Audi 100 90 A4 A6 A8 Quattro Volkswagen Kever VRG46470

Dynamo Voltage Regulaor Voor Audi 100 90 A4 A6 A8 Quattro Volkswagen Kever VRG46470 BRAND NEW VOLTAGE REGULATORS BRAND NEW VOLTAGE REGULATORS [D +]- Dynamo positieve pole [D-] - Dynamo negatieve pole Beschrijving: * Voor 14mm OD slip ring * Voltage Set Point: 14.6 v -------- Cross referentie: Cargo 137117 Huco 13 0557 Transpo IB388 Woodauto VRG46470 -------- Vervangt

  • €16.31
  • €18.13

Hoge kwaliteit creatieve tattoo patroon posters muursticker 30X42 CM nostalgie retro kraftpapier Inkjet printing art Decoratie

Materiaal: 150g kraftpapier (AA niveau) stunt stencil papier Technologie: 11-kleur afdrukken reproductie zonder coating niet vervagen Foto's zijn gemaakt van de volgende 1: 1 Echte HD scan Breedte: Enkele foto Core materiaal: matte paper Frame modus: Frameloze Stijl: retro nostalgie Proces: Afdrukken Combinatie: Single-kauwgom Foto's vorm: Vliegtuig

  • €4.44
  • €8.70

Gratis verzending, elektronische barbecue vork voedsel thermometer, digitale handbediende keuken koken thermometer

Product specificaties naam: elektronische barbecue vork thermometer materiaal: 304 rvs probe; ABS plastic shell maat: 35*4*2.5 CM Probe lengte: 12.5 CM temperatuur: 0 ~ 150 DEG C (0 graden F ~ + 257 Fahrenheit) meetnauwkeurigheid: + 1 C (0 ~ 80 C), de andere bereik van + 2 toepassing: vlees thermometer (rundvlees, rundvlees, lamsvlees varkensvlees Turkije, kip) voeding:

  • €10.81
  • €20.02

FirstFiber FF-1400 Pijplijn en Kabel Locator, met inductieve klem en stethoscoop

Wisewiseesdsdsdcd wise (@) firstfiber.cn FF 1400 Pijplijn en Kabel Locator bestaat uit een Zender, een Ontvanger en Accessoires, gebruikt in de ondergrondse pijpleiding & kabel route nauwkeurige lokaliseren, de ingraafdiepte meten, lange afstand tracing, en isolatie schuld punt detecteren. We aangenomen multicoil elektromagnetisme technologie in CL1400 Pijplijn en Kabel Locator, verbeterde de

  • €3 007.86

1550nm EDFA Erbium Gedoteerde Vezel Versterker 22dB

1550nm EDFA Erbium Gedoteerde Vezel Versterker 22dB 1. Product Beschrijving XW-EA 1550NM serie 1550nm glasvezel versterker is de belangrijke optische relais transmissie apparatuur in 1550nm glasvezel communicatie systeem. voornamelijk gebruikt voor de lange afstand glasvezel transmissie van TV beeld signaal, digitale televisie signaal, telefoon voice signaal en data (of gecomprimeerde data)

  • €578.44